Mapy Euregia Egrensis

Skládačky 

V roce 2003 vydalo EUREGIO EGRENSIS poprvé skládačku o celé oblasti hraničního regionu. Skládačka představuje celou oblast bavorsko - sasko - durynsko - českého Euregia se silniční sítí, přírodními habitaty, hraničními přechody a mnoha dalšími detaily.

Skládačka Euregio Egrensis

Euregio Mobil

První vydání z roku 2003 se tehdy setkalo s velkou poptávkou a bylo proto již zakrátko rozebráno. V roce 2005 proto vyšlo nové přepracované vydání této již známé skládačky EUREGIA EGRENSIS.

EuregioMobil

Nová rekreační mapa s názvem „EuregioMobil“ představuje mnoho turistickým zajímavostí v celé oblasti Euregia a upozorňuje především na propojení s dráhou (EgroNet), na rekreační autobusové linky a spoje (s přepravou jízdních kol) a dále na četné cyklotrasy a turistické trasy. Kromě toho obsahuje užitečná upozornění a tipy na možnosti nákupu, rekreace a provozování zimních sportů. Adresy a telefonní čísla důležitých míst cestovního ruchu doplňují celkové spektrum tiskoviny.

Stejně tak podnětný jako užitečný mapový celek určený pro rekreanty, víkendové výletníky a objevitele, který je výsledkem intenzivní spolupráce odborníků z oblasti cestovního ruchu ve Vogtlandsku, v Horních Frankách a Horní Falci a dále v Karlovarském regionu a v okrese Tachov, vydávají společně spolky pro cestovní ruch spolu s EUREGIEM EGRENSIS. Projekt byl kofinancován z programu EU INTERREG III A.

V únoru 2011 byla vydána novelizovaná verze - Euregio Mobil II (náhled mapy).Vydání bylo spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Investice do vaší budoucnosti.